info [at] add118.com 03137866954

نیازمندی های 118

نیازمندی آنلاین 118

آموزش کار با دستگاه دستگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو اصفهان تهران شیراز و...

آموزش کار با دستگاه دستگاه تشخیص رنگ شدگی خودرو اصفهان تهران شیراز و...

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    اصفهان اصفهان
  • آموزش سایر آموزشها
  • 461 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۸
  • تماس با مدیریت : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ -09359130499 تماس با پشتیبانی: ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ شماره آموزشگاه: ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷ آدرس : اصفهان خیابان امام خمینی – خیابان بابوکان – نبش تقاطع اول شمت راست آموزشگاه فنی نخبگان

تقریبا اکثر افراد با اصطلاحاتی از قبیل دور رنگ بودن خودرو یا چند لکه رنگ و … آشنا هستند و معمولا این اصطلاحات زمانی قوت میگیرد که شخص قصد خرید خودرویی را داشته باشد.

در واقع اصطلاح دور رنگی خودرو یا چند رنگی خودرو نشان دهنده و نمایانگر وضعیت خاصی در مورد رنگ بدنه خودرو و سلامت خودرو ( ظاهری و فنی و موتوری ) می باشد.

به سادگی می توان از این اصطلاحات اطلاعات اولیه و روشنی را در مورد وضعیت سلامت خودرو گرفت و در نهایت فرایند تصمیم گیری هنگام خرید خودرو راخت تر می شود.

فرآیند تشخیص رنگ خودرو نیاز به کار کارشناسی و دانش مربوطه دارد. هرچندگاهی اوقات تشخیص رنگ از طریق چشم هم میتواند به سادگی انجام شود. اما نکته ای که در کارشناسی تشخیص رنگ خیلی مهم و ویژه است این است که در واقع تشخیص رنگ خودرو با تایید سلامت یا عدم سلامت خودرو مستقیما در ارتباط است.

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ خودرو دقیقا به همین موضوع می پردازد و کمک میکند تا شخص بتواند خودروی مورد نظر را با خیال راحت و البته قیمت مناسب خریداری کند.

وجود هرگونه رنگ پریدگی یا رنگ شدگی روی بدنه خودرو گویای بروز یک حادثه برای آن خودرو است. البته منظور از حادثه بروز هرگونه حادثه ای از قبیل تصادفات شدید و سبک برخورد با موانع یا برخورد وسایل نوک تیز یا اجسام دیگر به بدنه خودرو است که باعث بوجود آمدن این ضایعه روی بدنه خودرو شده است.

کارشناسی تشخیص رنگ خودرو علاوه بر مشخص کردن نقاط رنگ شده و آسیب دیده روی بدنه خودرو میزان خسارت وارده به سلامت خودرو و نیز قیمت واقعی خودرو را نیز تعیین میکند. بنابراین خریدار با خیال راحت میتواند در مورد خرید یا عدم خرید خودروی مذکور تصمیم گیری کند.

همانطور که همیشه گفته ایم فرآیند کارشناسی تشخیص رنگ خودرو نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد که در این بین با ورود تکنولوژی های جدید امر کارشناسی تشخیص رنگ خودرو دقیق تر انجام می شود.

یکی از ابزارهای فوق العاده قوی و حرفه ای که امروزه به کمک کارشناسان تشخیص رنگ خودرو آمده دستگاه ضخامت سنج یا دستگاه تشخیص رنگ دیجیتال می باشد که در حال حاضر دقیق ترین ابزار سنجش تشخیص رنگ خودرو بوده و قادر است میزان ضخامت رنگ در سطوح مختلف بدنه خودرو را با دقت بالا مشخص کند. درواقع میزان ضخامت رنگ مشخص کننده رنگ شدگی یا عدم رنگ شدگی خودرو می باشد.

 دستگاه ضخامت سنج یا دیجیتال تشخیص رنگ خودرو  

دستگاهی است که بر اساس حرکت رفت و برگشت امواج مغناطیسی کار می کند و با دقتی در حد یک هزارم میلیمتر ابزاری کارآمد در دست کارشناسان تشخیص رنگ خودرو می باشد که در اندازه و انواع مختلف وجود دارد.

تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو امری ست که نیاز به مهارت و تخصص ویژه دارد و کارشناسان تشخیص رنگ بدنه خودرو این مهارت ها را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای آموزش دیده اند. نکته حائز اهمیت اینکه به میزان وسعت سطوح آسیب دیده از بدنه خودرو و رنگ شدگی بدنه خودرو قیمت و ارزش خودرو سیر نزولی خود را طی میکند.

جهت انجام یک خرید عالی و لذت بخش در بازار پر از حاشیه ی خودرو داشتن مهارت تجربه و تیزبینی جزء نکات اصلی ست که در واقع کارشناسان تشخیص رنگ خودرو از این خصوصیات کاملا حرفه ای برخوردارند.  

آموزشگاه فنی نخبگان با سابق های چندین ساله و درخشان با بیش از ۴۰۰ مرکز فعال و متخصص در امر کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو در سراسر کسور و همچنین کسب عنوان برتر مدیر شایسته ملی سال ۹۷ پیشگام در امر آموزش و تربیت کارشناسان حرفه ای تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو آماده ارائه آموزش های حرفه ای کارشناسی تشخیص رنگ خودرو و ریکاوری رنگ بدنه خودرو به متقاضیان آقا و خانم از سراسر کشور می باشد.

آموزش ها به دو صورت کارگاهی تئوری و عملی فوق العاده حرفه ای و تحت نظر اساتید مجرب دانشگاهی انجام میشود. اسکان رایگان و اعطاء مدارک داخلی بین المللی و دانشجو و همچنین اعطاء نمایندگی به دانشپذیران محترم از جمله مزایا ی آموزشگاه فنی نخبگان می باشد.

جهت ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم با کارشناسان مجرب آموزشگاه در تماس باشید.
تماس با ما

تماس با مدیریت : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷- 09359130499

تماس با پشتیبانی: ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱

شماره آموزشگاه:  ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

آدرس سایت: www.ariantest.ir

آدرس : اصفهان خیابان امام خمینی – خیابان بابوکان – نبش تقاطع اول سمت راست آموزشگاه فنی نخبگان