info [at] add118.com 03137866954

نیازمندی های 118

نیازمندی آنلاین 118

کارشناسی تشخیص رنگ و سلامت خودرو

کارشناسی تشخیص رنگ و سلامت خودرو

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    اصفهان اصفهان
  • آموزش سایر آموزشها
  • 444 بازدید
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
  • تماس با مدیریت : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷ تماس با پشتیبانی: ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱ شماره آموزشگاه: ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷ آدرس : اصفهان خیابان امام خمینی – خیابان بابوکان – نبش تقاطع اول سمت راست آموزشگاه فنی نخبگان

هدف از طراحی خودرو ساخت یک وسیله نقلیه می باشد که بتواند نیازهای ما را در این خصوص برآورده سازد. برای این منظور مجموعه هایی در خودرو در نظر گرفته شده است که همگی در راستای این هدف مشترک یعنی تامین نیازهای یک وسیله نقلیه می باشند.

 این مجموعه ها عبارتند از:

 ۱- شاسی و بدنه ۲- سیستم تعلیق ۳- سیستم فرمان ۴- سیستم ترمز ۵- مولد قدرت ( موتور ) ۶- سیستم سوخت رسانی ۷- سیستم انتقال قدرت ۸- سیستم برق

هنگام خرید خودروی دست دوم یا کارکرده اولین چیزی که جلب توجه میکند ظاهر و رنگ بدنه خودرو و سلامت آن می باشد. در کنار رنگ بدنه خودرو سلامت مجموعه های ذکر شده نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

قطع به یقین همه افراد در تشخیص سلامت رنگ بدنه و سایر موارد مربوطه خبره نیستند و برای این کار قطعا از یک کارشناس کمک می گیرند. و این کارشناس است که نتیجه نهایی را اعلام کرده و سلامت خودرو را تایید یا نفی میکند.

امروزه مراکز تشخیص رنگ خودرو یکی از پر ترددترین مراکز می باشند. که ضمن کارشناسی و تشخیص رنگ بدنه و سلامت خودرو درآمدزایی فوق العاده ای دارند.

در همین راستا آموزشگاه فنی نخبگان دارای چندین سال سابقه ی درخشان در زمینه کارشناسی رنگ خودرو با ایجاد بیش از 400 مرکز فعال و متخصص در زمینه کارشناسی رنگ خودرو و همچنین کسب رتبه برتر مدیر شایسته ملی سال 97 افتخار آموزش به علاقمندان و متقاضیان خانم و آقا در سراسر کشور را دارد.

آموزش ها در سه سطح مقدماتی متوسط و پیشرفته  توسط اساتید مجرب کشوری ارائه می شود.

پذیرش بصورت خانم و آقا از سراسر کشور همراه با اسکان رایگان

ارائه مدارک بین المللی داخلی و دانشجو پس از پایان دوره آموزش

اعطاء نمایندگی به متقاضیان و دانشپذیران آموزشگاه پس از اتمام پایان دوره


جهت ثبت نام و انجام هماهنگی های لازم با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

پل های ارتباطی ما

تماس با مدیریت : ۰۹۱۳۶۷۷۶۰۰۷

تماس با پشتیبانی: ۰۹۱۴۰۲۵۷۰۰۱

شماره آموزشگاه:  ۰۳۱۳۳۲۴۸۳۲۷

آدرس : اصفهان خیابان امام خمینی – خیابان بابوکان – نبش تقاطع اول سمت راست آموزشگاه فنی نخبگان